Арсен Аваков подякував Послу Японії Шигекі Сумі за плідну співпрацю та підтримку України

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив сьогодні, 7 грудня, під час зустрічі з приводу закінчення каденції Надзвичайного і Повноважного посла Японії в Україні Шигекі Сумі. У зустрічі взяв участь лідер Народного фронту, прем’єр-міністр України 2014-2016 рр., Арсеній Яценюк.

За час каденції пана Шигекі Сумі в Україні, МВС України та Урядом Японії реалізовано ряд спільних проектів. Національна поліція України в рамках Кіотського протоколу отримала нові екологічні автомобілі Toyota Prius і Mitsubishi Outlander, ДСНС отримала спеціалізовані автомобілі, призначені для перевезення особового складу, майна і оснащення піротехнічних розрахунків ДСНС до місця виявлення вибухонебезпечних предметів, а також автомобілі для проведення розмінування, Центральний клінічний госпіталь Державної прикордонної служби отримав високотехнологічне медичне обладнання.

Було реалізовано Угоду між Урядом України та Урядом Японії про постачання 9592 комплектів зимової уніформи для співробітників поліції, досягнута домовленість про постачання радіостанцій.

«Уряд Японії завжди шукає нові можливості підтримки України на шляху проведення таких необхідних для народу України змін», – підкреслив Посол Шигекі Сумі.

«Японія виступає надійним партнером у всіх проектах МВС. Дякую Уряду Японії та Вам особисто за системну і плідну співпрацю. Ми цінуємо, що у нас є чітке взаєморозуміння з Урядом Японії та сподіваємося на подальшу спільну роботу», – сказав Арсен Аваков.