Захоплення

Література
Я люблю книги, люблю читати. У мене велика бібліотека чудових видань – десятки тисяч книг. Це і художні твори і енциклопедичні, класики і сучасні автори, ексклюзивні видання і багатотомні серії.

Фантастика
Фантастику з усієї літератури виділяю окремо. Нічим не обмежений літ думки завжди мене приваблює. У ті рідкісні хвилини, коли у мене з’являється можливість провести час наодинці з книгою, я із задоволенням поринаю в світ фантастики. Люблю як класиків жанру, так і сучасних авторів. З деякими знайомий особисто, завдяки щорічному фестивалю «Зоряний міст».

Подорожі
Я люблю подорожувати. За своє життя я побував в десятках країн світу. Планував кругосвітню подорож. Поки не зібрався, але обов’язково коли-небудь здійсню цей задум. Світ різний і істина в подорожі. Потрібно змінювати кут зору стосовно того, що відбувається – тоді ти станеш мудрим.

Фото
Дивуватися ніколи не пізно. Дивуватися світу, природі, людям. Єдине, що залишилося у нас від дитинства, – можливість безпосередньо здивуватися Красі. Саме краса і є рушійною силою сучасного суспільства. Дивуватися треба. Це загартовує людину в боротьбі з метушнею.

Футбол
Дуже захоплююся спортом – змінити письмовий стіл на настільний теніс для мене абсолютно не проблема й досі. Люблю дивитися футбол і грати в нього, але останнім часом якось все не вдається. Вболіваю за міланський “Інтер” і, звичайно, за харківські команди.