Арсен Аваков презентував свій новий проект для ЗСУ: “Система індивідуального відеомоніторингу”

За словами політика, система індивідуального відеомоніторингу дозволяє бійцю в окопі або на опорному пункті спостережень контролювати обстановку і вести моніторинг околиць, не піднімаючись над бруствером – що істотно знижує ризики і захищає життя солдата.

“Така ідея прийшла з фронту і була реалізована нашими українськими інженерами максимально швидко, з урахуванням побажань військових-практиків. Пристрій сконструйований без краси та вишукувань. Просто, надійно, зручно у транспортуванні, практично, функціонально та пристосовано для роботи у складних польових умовах!”, – зазначив Арсен Аваков у Facebook

Що являє собою технологія:

Це герметичний ударостійкий кейс, в якому знаходиться екран з автоматичним перемиканням денного та нічного режимів та акумуляторна батарея, заряду якої вистачає на 48 годин автономної роботи. Пристрій укомплектований відеокамерою, яка може бути винесена на 10-20 м від окопа, має денний та нічний режими. Камера вулична, герметична, з кутом огляду 80 градусів та інфрачервоним підсвічуванням до 30 м.

“Виробництво пристрою я запустив власним коштом – перша сотня комплектів запущена в роботу і забезпечена комплектуючими, а перші екземпляри вже на фронті”, – розповів Аваков.