Автопарк МВС поповнився на 348 сучасних економічних автомобілів

Сьогодні 13 травня 2015 року в Національній академії внутрішніх справ України відбулася церемонія передачі Міністерству внутрішніх справ автомобілів з гібридними двигунами від Уряду Японії в рамках Кіотського протоколу.

У заході взяли участь Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков з Української сторони та Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі, представники корпорацій Sumitomo і Toyota Ukraine з Японської сторони.

В рамках реалізації 2-го етапу проекту, МВС України отримало 348 автомобілів з гібридною установкою «Тойота-Пріус».

PM614image005

За попередніми оцінками, застосування підрозділами МВС зазначених автомобілів дозволить не тільки поліпшити умови несення служби особового складу Міністерства, а й істотно скоротить витрату палива і заощадить кошти на його придбання.

– 348 гібридних автомобілів «Тойота-Пріус» в рамках «Зеленої програми» прийдуть на заміну старих УАЗ і ВАЗ. Ті машини які ми сьогодні разом з Японськими колегами передаємо до Міністерства внутрішніх справ України будуть служити вже в новій українській поліції. Ці автомобілі призначені для київської та одеської патрульних служб. Попереду у нас Львів і Харків. Це не остання наша спільна акція, – підкреслив Арсен Аваков.

PM642image006   PM48image007

Глава МВС, зокрема, зазначив, що всі машини будуть оснащені новими спеціальними засобами для функціонування патрульних поліцейських:

– Ця модель буде оптимальною для міського патруля, який буде створений найближчим часом.

PM656image008

– Я відчуваю гордість, коли бачу авто на вулицях столиці та інших міст України. Автомобілі «Тойота-Пріус» – це ще один внесок у поліпшення стану навколишнього середовища країни, – повідомив Повноважний Посол Японії в Україні.

«Сподіваюся, що передані автомобілі стануть символом нової поліції і будуть працювати в інтересах українського народу. Ми продовжимо співпрацю з Міністром внутрішніх Арсеном Аваковим в сфері антикорупційної діяльності і розвитку професіоналізму українських поліцейських », – Шигекі Сумі.