Арсен Аваков: Японія передала українським дільничним поліцейським 9,5 тис. комплектів зимової форми

Міністр внутрішніх справ повідомив, що Україна отримала грант від японського уряду на пошиття форменого обмундирування дільничних поліцейських.

Сьогодні, 7 жовтня 2016 року, Надзвичайний і Повноважний посол Японії Шигекі Сумі вручив Національної поліції України партію зимового обмундирування, наданого в рамках партнерського сприяння уряду Японії в проведенні реформи МВС України.

«Ми отримали грант від японського уряду, який пов’язаний з технічною допомогою, – надання форми для дільничних поліцейських. Більш 9,5 тис. комплектів зимового обмундирування. Ця відмінна форма – вона адаптована до специфічних умов несення служби в холодний період часу. Для поліцейських, які постійно працюють на вулицях, – це дуже зручний, теплий зимовий одяг», – зазначив Арсен Аваков.

Також, міністр внутрішніх справ повідомив про те, що на початку 2017 року Українська поліція отримає автомобілі Mitsubishi Outlander, які будуть передані Україні в рамках Кіотського протоколу японським урядом. Оформлення контракту знаходиться на завершальній стадії. В даний час МВС ініціювала внесення поправок до Митного кодексу України, що дозволить істотно знизити ввізне мито на ці машини, як електромобілі, і за рахунок економії коштів отримати на кілька десятків автомобілів більше.