Арсен Аваков: Уряд Японії надасть Нацполіції України обладнання для цифрового радіозв’язку

Уряд Японії спільно з Управлінням ООН з обслуговування проектів (UNOPS) передасть ГУ Нацполіції України в Сумській області обладнання цифрового радіозв’язку. Про це сторони домовились 15 березня 2018 року під час зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Шиґекі Сумі.

«Японія виступає надійним партнером у всіх проектах МВС. Ми продовжуємо співпрацю в рамках програми розбудови матеріально-технічної спроможності Нацполіції. Незабаром Уряд Японії спільно з Управлінням ООН з обслуговування проектів (UNOPS) передасть Головному управлінню Нацполіції в Сумській області обладнання цифрового радіозв’язку. Дякую Уряду Японії за системну і плідну співпрацю», – повідомив глава МВС.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шиґекі Сумі запевнив у подальшій підтримці ініціатив МВС на шляху реформування сектору цивільної безпеки в Україні.

Відзначимо, цифрова передача даних значно виграє по якості від аналогового радіозв’язку і чудово піддається шифровці. Даний тип комунікацій застосовується для розв’язання широкого спектра завдань державних силових структур і більше всього підходить для організації оперативного зв’язку в рамках груп фахівців — наприклад, при несенні чергування, виконання завдань у наданні допомоги громадянам, якщо мова йде про екстрені служби.