Арсен Аваков вчергове закуповує берці для українських військових

«Берці для наших солдатів і офіцерів. Попереду осінь – і це наш черговий проєкт допомоги. За власні ресурси купую вже зараз. Потім доставимо у військові частини на передовій», – зазначив екс-міністр МВС на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами Арсена Авакова на додачу до своєї основної суми, цього разу він виставить на неформальний аукціон лише одну пляшку унікального колекційного вина – Chateau Mouton Rothschild, Pauillac, France 1945 року. Початкова ставка – 25 000 Євро. Обмеження в часі – 48 годин з моменту публікації поста політика у Фейсбуці. Хто запропонує більшу суму, той отримає рідкісне й найвеличніше вино ХХ століття.
«Один мій друг по-доброму обурився. Каже мені: я хотів долучитися ще раз, думав, ти вино з Харкова знову продаватимеш», – написав Аваков.

«Якщо ніхто не викупить лот або мій друг робить найвищу ставку, він вносить гроші на берці (25 000 Євро і вище), а вино залишається в нашому льосі до перемоги. Тоді кличемо всіх, хто брав участь у проєкті “Перетворюємо вино на берці”, і дегустуємо Chateau Mouton Rothschild – п’ємо за нашу перемогу! Потроху, але це буде здорово і правильно!», – зауважив Аваков.