Арсен Аваков: Нацполіція Сумської області отримала 600 сучасних радіостанцій від Уряду Японії


Сьогодні, 14 грудня 2018 року, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Суміі представник Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS) передали ГУНП вСумській області нове обладнання для цифрового радіозв’язку, загальною вартістю 518 тис. доларів США.

Новий комплект техніки повністю забезпечить потреби регіонального підрозділу поліції і перекриє інформаційний простір всієї області, унеможливить витік інформації та збільшить рівень безпеки комунікації НПУ. Про це під час передачі техніки повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Сучасне радіотехнічне обладнання відіграє важливу роль в ефективності роботи особовогоскладу Нацполіціъ. Вартість такого комплекту техніки перевищує півмільйона доларів. Ми і надалі продовжимо впроваджувати аналогічні комунікаційні системи на території всієї України», – сказав міністр внутрішніх справ.

 Глава Національної поліції України Сергій Князєв підкреслив, що сучасна поліція динамічно розвивається і цей результат, в тому числі, забезпечують сучасні технічні засоби і інформаційні системи.

«Ми потребуємо сучасних технологічних рішеннь. Система забезпечення зв’язку, яку нам сьогодніпередало Уряд Японії, дозволить технічно покрити інформаційний простір всієї Сумської області та забезпечити функціонування 7 розгорнутих базових станцій у різних містах області», – повідомив Сергій Князєв.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков подякував Послу Японії в Україні Шигекі Сумі запідтримку і вагомий внесок у розвиток Національної поліції України.

«На жаль, закінчується термін каденції посла Японії в Україні Шигекі Суми. Ми символічно завершуємо спільну роботу великим спільним проектом Нацполіції, Уряду Японії та ООН – передачею обладнання для цифрової радіосвязі.Спасібо за надійне партнерство у всіх проектах реформування МВС. Дякуємо Уряду Японії за системну і плідну співпрацю. Ми цінуємо, що у нас є чітке взаєморозуміння», – зазначив Арсен Аваков.

За час каденції пана Шигекі Суми в Україні, МВС України та Урядом Японії реалізований рядспільних проектів міжнародної технічної допомоги на загальну суму понад 2 млрд. доларів США.

За час каденції пана Шигекі Сумі в Україні, МВС України та Урядом Японії реалізовано ряд спільних проектів. Національна поліція України в рамках Кіотського протоколу отримала нові екологічні автомобілі Toyota Prius і Mitsubishi Outlander, ДСНС отримала спеціалізовані автомобілі, призначені для перевезення особового складу, майна і оснащення піротехнічних розрахунків ДСНС до місця виявлення вибухонебезпечних предметів, а також автомобілі для проведення розмінування, Центральний клінічний госпіталь Державної прикордонної служби отримав високотехнологічне медичне обладнання.

Було реалізовано Угоду між Урядом України та Урядом Японії про постачання 9592 комплектів зимової уніформи для співробітників поліції, досягнута домовленість про постачання радіостанцій.

Шигекі Сумі подякував міністру внутрішніх справ України за співпрацю та висловив свою любов до України.

Урячд Японії завжди шукає нові можливості підтримки України на шляху проведення такихнеобхідних для народу України змін. Незважаючи на те, що я їду, запевняю вас, я залишаюся не тільки другом для України, але і членом великої української родини», – зазначив Посол Шигекі Суми.