Арсен Аваков: Два роки проекту “Поліцейський офіцер громади” – 70% довіри населення!

Два роки тому в Україні стартував проект «Поліцейський офіцер громади» – 442 офіцера поліції вже живуть і працюють в 279 територіальних громадах чисельністю населення майже 3,5 млн. чоловік. Рівень довіри до поліцейських громади складає 70%. Про це сьогодні, 28 травня, повідомив на своїй сторінці в Twitter міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Глава МВС повідомив, що зараз навчання проходять 199 офіцерів. До кінця 2022 року планується охопити близько 9 млн. сільського та селищного населення, обслуговування яких будуть здійснювати 1 386 офіцерів громади.

Проект уже працює в наступних областях: Волинській, Донецькій, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій та Черкаській.

«Поліцейський офіцер громади – це проект, який неймовірно популярний серед населення. Рівень довіри до поліцейських ОТГ – 70%! Дякую за службу! Дякую за підтримку!” – зазначив міністр.

 

Довідка:

Проект «Поліцейський офіцер громади» стартував в травні 2019 року і є елементом впровадження проекту community policing в діяльність Національної поліції України. Мета – зміцнення зв’язків між поліцією і суспільством, а також забезпечення безпечних і комфортних умов життя населення та ефективної профілактики правопорушень.

Поліцейський офіцер громади – це поліцейський, який знайомий з місцевим населенням і зможе надати швидку кваліфіковану допомогу, адже він живе і працює безпосередньо на території своєї громади.