Україна і Катар підписали міжурядові документи про співпрацю в правоохоронній сфері

Підписання відбулося сьогодні, 5 квітня, в рамках візиту української делегації на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським до Держави Катар.

«У рамках офіційного візиту Президента України до Держави Катар підписав з Прем’єр-міністром – міністром внутрішніх справ Катару Халідом бін Халіфа бін Абдулазізом Аль Тані Меморандум про співпрацю у сфері запобігання та боротьби зі злочинністю. Попереду – обмін досвідом і ефективне посилення співпраці», – зазначив Арсен Аваков.

Крім цього, сторони підписали Декларацію про наміри між МВС України та МВС Держави Катар щодо укладення документа про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія.

Міністр зазначив, що той діалог, який українська і катарська сторони почали під час останнього візиту, має свій розвиток. Це стосується співпраці в поліцейській, економічній і військовій сферах.

«Наші двосторонні відносини з Катаром мають великий потенціал. Ми підписали низку міждержавних угод, які стануть хорошим продовженням нашої двосторонньої співпраці», – сказав міністр.

Разом з тим, прем’єр-міністр Катару – міністр внутрішніх справ Халід бін Халіфа бін Абдулазіз Аль Тані зазначив, що високо цінує готовність України підтримати Катар у проведенні Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в 2022 році. За його словами, катарська сторона вже найближчим часом направить відповідь про формат співпраці і підтримки під час чемпіонату.

Також сторони обговорили ще один вектор спільної роботи – протидію кіберзлочинності.