Глави Змішаної українсько-французької комісії А. Аваков і Б. Ле Мер обговорили спільні проекти

Сьогодні, 22 березня, відбулася телефонна розмова міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова і міністра економіки і фінансів Французької Республіки Брюно Ле Мера. В ході бесіди сторони обговорили спільний проект – виробництво пожежних машин, обладнаних спеціальними сходами для висотних робіт.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що раніше сторони домовилися про виробництво й постачання рятувальної техніки із залученням пільгового кредитування з боку французької сторони. Очікується, що для потреб ДСНС буде придбано близько 370 одиниць пожежної техніки. Однак важливим аспектом двосторонньої співпраці залишається умова, що збірка техніки французького виробництва буде здійснюватися на українських заводах.

Крім того, сторони обговорили збільшення казначейського кредитування для всіх спільних проектів.

Глави Змішаної українсько-французької комісії з економічного співробітництва міністри Арсен Аваков і Брюно Ле Мер також обговорили динаміку реалізації проекту з виробництва патрульних катерів для Держприкордонслужби України компанією ОСЕА за участю українських суднобудівників і подальший розвиток співпраці з Airbus Helicopters в рамках створення Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС України.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ повідомив, що МВС спільно з МОЗ запускає програму Єдиного аеромедичної простору. Уже в квітні 2021 року на постійне чергування в Львівському регіоні заступить льотна бригада Авіаційної системи МВС, яка буде забезпечувати аеромедичну евакуацію і транспортну підтримку трансплантології.