Глава МЗС Італії: Італія цього ніколи не забуде!

Сьогодні, 4 квітня, міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо зустрів місію українських лікарів біля трапа літака і особисто подякував їм за співпрацю. 20 українських медиків-добровольців  надаватимуть допомогу в боротьбі з коронавірусом у лікарнях регіону Марке, що в центрі Італії.

«Тільки що прибули лікарі і медсестри з України. Це переважно анестезіологи та фахівці з інтенсивної терапії. Вчора я спілкувався з міністром охорони здоров’я України, і він гарантував нам допомогу для наших лікарів і медсестер, багато з яких, на жаль, сьогодні на карантині – у них діагностували коронавірус. Я особисто прибув зустріти українських медиків, адже без цієї допомоги ми б не вистояли. Спасибі Україні та її медикам за цей жест солідарності і міжнародної підтримки. Італія цього ніколи не забуде», – повідомив глава МЗС Італії

Нагадаємо, що з ініціативи міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова у співпраці з експертами Міністерства охорони здоров’я розроблений план допомоги Італії, в рамках якого Україна направила бригаду медиків, а незабаром направить вертоліт-реаніматор і гуманітарну допомогу з дезінфікуючими засобами.