Арсеній Яценюк та Арсен Аваков оглянули нові броньовані автомобілі для НГУ виробництва КрАЗ

Прем’єр-міністр України і міністр внутрішніх справ високо оцінили якість, технічні характеристики, надійність і ремонтопридатність броньованої техніки виробництва

«Поки в країні війна, головна визначна пам’ятка Полтави – не історичні пам’ятники, не архітектура і не мальовнича природа. На жаль, сьогодні найважливіший для країни об’єкт Полтавщини – завод КрАЗ, єдиний в Україні виробник вантажних автомобілів повного циклу. І його нові розробки стратегічного призначення. Ми з Прем’єр-міністром оглянули і оцінили – KrAZ Shrek One RCV, KrAZ Fiona, Spartan (Спартан), Cougar (Кугуар) дизель. Відмінні технічні характеристики, надійність, якість, ремонтопридатність цієї бронетехніки врятує не одне життя наших хлопців в зоні АТО. Спасибі конструкторам, інженерам, всім співробітникам КрАЗа! Скільки цих машин вже пройшли горнило бою», – зазначив Арсен Аваков.

Довідка:

про ПАТ «АвтоКрАЗ»

Кількість працюючих: Загальна чисельність персоналу підприємств ПАТ «АвтоКрАЗ», задіяного на виробництві, станом на 01.03.2016 року,  складає 3672 особи. Кваліфікований персонал підприємства налічує понад 300 видів професій.

Загальні відомості про підприємство: Публічне акціонерне товариство «АвтоКрАЗ» — єдиний виробник в Україні вантажівок, що має замкнутий технологічний цикл виробництва.

ПАТ «АвтоКрАЗ» виробляє широку гаму вантажних автомобілів і запасних частин до них, а також причепи та напівпричепи. Крім цього, автозавод виготовляє молольні кулі для гірничорудних підприємств, дрібне вагонне литво, різний інструмент.

Модельний ряд бренду «КрАЗ» налічує 35 базових моделей, майже 350 модифікацій і понад 1500 комплектацій дво- , три- і чотиривісних вантажівок з різними компонувальними рішеннями. Це – автомобілі-самоскиди, сідельні тягачі, бортові автомобілі, лісовози і сортиментовози,  автомобільні шасі під монтаж різного  спецобладнання, причепи і напівпричепи.

За час існування торговельної марки «КрАЗ», починаючи з 1959 року, з конвеєра автозаводу зійшло майже 815 000 одиниць вантажних автомобілів. За останні роки гамма продукції, яку випускає Кременчуцький автозавод, значно розширилася, насамперед, за рахунок нових моделей спецтехніки та автомобілів перспективного покоління з компонуванням «кабіна над двигуном» різних колісних формул. Серед них –  комунальна техніка, автопоїзди-ваговози вантажопідйомністю до 75 тонн, мала бронетехніка КрАЗ-Спартан, КрАЗ-Кугуар, а також  важкі броньовані вантажівки різних модифікацій на базі автомобілів-всюдиходів  КрАЗ 6х6, 4х4 та 8х8 КрАЗ-Шрек, КрАЗ-Фіона та КрАЗ-Ураган.

Виробництво автомобілів КрАЗ націлене на основні сегменти ринку: будівництво, дорожнє і комунальне господарства, гірничодобувну і лісозаготівельну промисловість, нафтогазовий комплекс, збройні сили і підрозділи з ліквідації надзвичайних ситуацій.

Вантажівки КрАЗ відповідають сучасним вимогам міжнародних стандартів з екологічної та дорожньої безпеки. Система менеджменту якістю ПАТ «АвтоКрАЗ» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Вантажівки КрАЗ відомі своїми міццю, надійністю і простотою в експлуатації та ремонті більш ніж в 50 країнах світу. Географія продажів автомобілів КрАЗ послідовно розширюється за рахунок освоєння нових ринків збуту: тільки за останній час вдалося вийти на ринки, де КрАЗ раніше не був присутній, у тому числі Руанди, М’янми, Македонії, Філіппін, Таїланду.