Арсений Яценюк и Арсен Аваков осмотрели новые бронированные автомобили для НГУ производства КрАЗ

Премьер-министр Украины и министр внутренних дел высоко оценили качество, технические характеристики, надежность и ремонтопригодность бронированной техники производства

JAZ_8023

 

«Пока в стране война, главная достопримечательность Полтавы — не исторические памятники, не архитектура и не живописная природа. К сожалению, сегодня самый важный для страны объект Полтавщины — завод КрАЗ, единственный в Украине производитель грузовых автомобилей полного цикла. И его новые разработки стратегиечского назначения. Мы с Премьер-министром осмотрели и оценили — KrAZ Shrek One RCV , KrAZ Fiona , Spartan (Спартан) , Cougar (Кугуар) дизель. Отличные технические характеристики, надежность, качество, ремонтопригодность этой бронетехники спасет не одну жизнь наших ребят в зоне АТО. Спасибо конструкторам, инженерам, всем сотрудникам КрАЗа! Сколько этих машин уже прошли горнило боя», — отметил Арсен Аваков.

JAZ_7973

JAZ_8060

Справка:

про ПАТ  «АвтоКрАЗ»

Кількість працюючих: Загальна чисельність персоналу підприємств ПАТ «АвтоКрАЗ», задіяного на виробництві, станом на 01.03.2016 року,  складає  3672 особи. Кваліфікований персонал підприємства налічує понад 300 видів професій.

Загальні відомості про підприємство: Публічне акціонерне товариство «АвтоКрАЗ» — єдиний виробник в Україні вантажівок, що має замкнутий технологічний цикл виробництва.

ПАТ «АвтоКрАЗ» виробляє широку гаму вантажних автомобілів і запасних частин до них, а також причепи та напівпричепи. Крім цього, автозавод виготовляє молольні кулі для гірничорудних підприємств, дрібне вагонне литво, різний інструмент.

Модельний ряд бренду «КрАЗ» налічує 35 базових моделей, майже 350 модифікацій і понад 1500 комплектацій дво- , три- і чотиривісних вантажівок з різними компонувальними рішеннями. Це — автомобілі-самоскиди, сідельні тягачі, бортові автомобілі, лісовози і сортиментовози,  автомобільні шасі під монтаж різного  спецобладнання, причепи і напівпричепи.

За час існування торговельної марки «КрАЗ», починаючи з 1959 року, з конвеєра автозаводу зійшло майже 815 000 одиниць вантажних автомобілів. За останні роки гамма продукції, яку випускає Кременчуцький автозавод, значно розширилася, насамперед, за рахунок нових моделей спецтехніки та автомобілів перспективного покоління з компонуванням «кабіна над двигуном» різних колісних формул. Серед них —  комунальна техніка, автопоїзди-ваговози вантажопідйомністю до 75 тонн, мала бронетехніка КрАЗ-Спартан, КрАЗ-Кугуар, а також  важкі броньовані вантажівки різних модифікацій на базі автомобілів-всюдиходів  КрАЗ 6х6, 4х4 та 8х8  КрАЗ-Шрек, КрАЗ-Фіона та КрАЗ-Ураган.

Виробництво автомобілів КрАЗ націлене на основні сегменти ринку: будівництво, дорожнє і комунальне господарства, гірничодобувну і лісозаготівельну промисловість, нафтогазовий комплекс, збройні сили і підрозділи з ліквідації надзвичайних ситуацій.

Вантажівки КрАЗ відповідають сучасним вимогам міжнародних стандартів з екологічної та дорожньої безпеки. Система менеджменту якістю ПАТ «АвтоКрАЗ» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Вантажівки КрАЗ відомі своїми міццю, надійністю і простотою в експлуатації та ремонті більш ніж в 50 країнах світу. Географія продажів автомобілів КрАЗ послідовно розширюється за рахунок освоєння нових ринків збуту: тільки за останній час вдалося вийти на ринки, де КрАЗ раніше не був присутній, у тому числі Руанди, М’янми, Македонії, Філіппін, Таїланду.