Арсен Аваков зустрівся з матір’ю Аміни Окуєвої

Сьогодні, 14 січня, Арсен Аваков зустрівся з матір’ю вбитої учасниці Революції гідності і антитерористичної операції на сході України добровольця Аміни Окуєвої. Зустріч відбулася на прохання матері Аміни, Ірини Камінської.

З дозволу слідчого міністр внутрішніх справ поінформував Ірину Камінську про хід розслідування вбивства її дочки, учасниці АТО, Народного Героя України Аміни Окуєвої і замаху на вбивство її чоловіка, учасника АТО Адама Осмаєва. Слідство має беззаперечні докази щодо затриманих і висунуло їм обґрунтовану підозру, підкреслив глава відомства.

«Тим, хто «замовив» мою дочку, не дає спокою свобода і незалежність України. Тому дуже важливо було знайти цих людей. Протягом двох років МВС та Нацполіція займалися цією справою. Те, що я почула сьогодні, переконало мене, що слідство працює в правильному напрямку, і що ніхто не дасть спуску цим людям – всі винні будуть покарані. Для Аміни було дуже важливо служити бійцем-добровольцем у складі підрозділу МВС. Поки ми пам’ятаємо наших героїв, країна має право на існування», – сказала Ірина Камінська.

Нагадаємо, 12 січня, Нацполіція затримала ймовірного організатора вбивства учасниці АТО, Народного Героя України Аміни Окуєвої і замаху на вбивство її чоловіка, учасника АТО Адама Осмаєва.