Арсен Аваков: За тиждень ще 100 сімей поліцейських і рятувальників приєдналися до програми фінансового лізингу

Про це сьогодні, 5 вересня, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Загалом, з початку дії програми отримано 604 квартири.

Програма пільгового фінансового лізингу щодо забезпечення рятувальників і поліцейських житлом стартувала 4 місяці тому. Очікується, що до кінця поточного року кількість таких сімей збільшиться ще на тисячу, а повністю ліквідувати чергу на житло планується за 3 роки.«За тиждень ще 100 сімей поліцейських і рятувальників приєдналися до програми фінансового лізингу МВС. Вони отримали не просто квартиру за пільговою програмою, а власне житло, соціальну захищеність, щасливі сім’ї і мотивацію гідно служити українському народові! Поліцейські і рятувальники, у кожного з вас є можливість отримати власне житло», – сказав Арсен Аваков.

За умовами програми МВС щодо забезпечення житлом поліцейських і рятувальників на умовах пільгового фінансового лізингу розподіл платежу виглядає наступним чином: за рахунок держави будуть компенсовані витрати по обслуговуванню договору-лізингу (100%) і частина лізингових платежів (до 40%). Сума компенсації буде залежати від стажу роботи та складу сім’ї.

Наприклад, маючи вислугу від 5 до 10 років – щомісячний платіж зменшується на 10%; при вислузі від 10 до 15 років – на 20%; від 15 років – на 30%. При наявності дітей платіж зменшується ще на 5% за кожну дитину.Умови участі в програмі: вислуга не менше 2-х років, крім учасників бойових дій. Не менше 5-ти років до виходу на пенсію. Не потрібно перебувати на квартирному обліку.

Термін лізингу не більше 20 років. Є опція дострокового погашення.

Найбільш сприятливі умови будуть у подружжя, які обидва мають право на отримання житла, їм компенсація подвоїться.