Арсен Аваков: За 10 днів фотовідеофіксації кількість порушень швидкісного режиму знизилася вдвічі

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оприлюднив підсумки 10 днів роботи в Києві та Київській області системи автоматичної фотовідеофіксації порушень швидкісного режиму.

«10 днів роботи системи автофіксації порушень швидкісного режиму в Києві та Київській області: кількість порушень знизилася вдвічі, оплачено 7399 штрафів, на рахунок Держказначейства зараховано       1 431 000 гривен. Давайте підтримувати тренд безпеки на дорозі та рятувати життя!» – написав Арсен Аваков у своєму twitter.Серед антирекордів – 45 автомобілів, які рухалися зі швидкістю понад 170 км/год. Рекордсменом став Range Rover, який рухався по трасі М03 на швидкості 209 км/год при дозволених 110 км/год. Лідером за кількістю порушень за підсумками 10 днів став водій Volkswagen Golf Variant – зафіксовано сім перевищень швидкості.

Нагадаємо, з 1 червня запрацювала система автоматичного фотовідеофіксації порушень ПДР. Камери встановлені в Києві і на автомагістралях Київської області в місцях концентрації ДТП з тяжкими наслідками.

Про факт фіксації порушення можна дізнатися на офіційному сайті МВС і Головного сервісного центру МВС в «Електронному кабінеті водія».

З 11 червня 2020 ПриватБанк додав в застосунок Приват24 новий функціонал пошуку і оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху, в тому числі оформлених системою відеофіксації порушень, яка працює в Україні з 1 червня 2020 року.