Арсен Аваков: Відкрили 19-й Сервісний центр МВС в Одесі. Єдині стандарти: відкритий простір, зручно, по-дружньому, швидко і якісно!

Сьогодні, 9 червня 2017 року, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков разом з керівником Головного сервісного центру МВС Владиславом Кріклієм і керівником операційного департаменту EUAM Ukraine Удо Моллєром відкрили в Одесі новий Сервісний центр МВС, який замінив колишній МРЕВ.

Відтепер, в Одесі на Київському шосе 27а, незалежно від місця реєстрації, громадяни зможуть швидко і надійно отримувати адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну водійських посвідчень, довідки про відсутність судимостей, а також інші послуги сервісних центрів МВС. Заміна посвідчення займе близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години.

За словами глави МВС Арсена Авакова, Сервісні центри МВС – це безпрецедентний випадок створення єдиної концепції надання державних послуг по всій Україні, інноваційних підходів, впровадження державно-приватних партнерських відносин, доступності державної установи для громадян і комунікаційної відкритості.

«Тут ми відкриваємо вже 19-й Сервісний центр МВС. В рамках програми реформування – закриття старих МРЕВ і прагнення до нового сервісу. У минулому році ми розпочали створення нових сервісних центрів, де буде зручно і комфортно кожному, де будуть витрачатися не години, а хвилини на оформлення необхідних документів в компанії добре підготовлених молодих фахівців. У цьому році у нас буде працювати до 50 Сервісних центрів в Україні, а на початку наступного року ця реформа буде завершена», – заявив міністр.

Новий Центр в Одесі зможе надавати до 250 послуг щодня. У віддалені від обласного центру куточки Одеської області курсуватиме мобільний сервісний центр МВС.

«Також сьогодні ми запускаємо мобільний сервісний центр. Це інноваційна, хороша ідея. Ми дякуємо нашим партнерам з EUAM за підтримку в проведенні реформи, зокрема в підготовці і проведенні тренінгових програм для працівників сервісних центрів. Запрошую мешканців Одеської області скористатися цією новою послугою», – повідомив Арсен Аваков.

Керівник Головного сервісного центру Владислав Криклій, зазначив, що реалізація інновацій в роботі Сервісних центрів буде тривати. Так, незабаром будуть введені нові екзаменаційні квитки для іспиту на отримання водійського посвідчення, а до кінця літа – фото і відеофіксація в автомобілі під час здачі практичної частини іспиту.

У свою чергу, керівник операційного департаменту EUAM Ukraine Удо Моллєр наголосив на важливості якісної підготовки співробітників державного сервісу:

«Наші експерти провели тренінги по боротьбі з корупцією, етики та комунікації. Тому що комунікація з громадянами, які постійно звертаються за послугами, є викликом. Від імені КМЄС дякую за можливість надавати допомогу в реформі сектора адміністративних послуг в Україні. Ми впевнені, що ви зі своєю командою подолаєте всі виклики і реформа переможе».

Нагадаємо, що всі нові Сервісні центри МВС обладнані відеокамерами спостереження, завдяки яким можна подивитися на сайті hsc.gov.ua завантаженість центру і проконтролювати його роботу.

Також в СЦ передбачені умови для людей з особливими потребами, дитячий куточок і зона для читання – буккросинг, функціонує електронна черга та сучасна система комунікацій.

Сервісні центри МВС відкриті для комунікації з громадянами. Про порядок отримання послуг Сервісних центрів МВС завжди можна дізнатися на сайті Головного сервісного центру МВС України, подивитися відеоінструкції на каналі YouTube, а також проконсультуватися по телефону (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці головного сервісного центру МВС в Facebook.