Арсен Аваков: В Києві відкрито найбільший в країні сервісний центр МВС

Сьогодні, 4 лютого, відбулося офіційне відкриття Сервісного центру № 8041, який переїхав у сучасне і просторе приміщення на вул. Перемоги, 20. Тепер СЦ здатний надати більше 1000 послуг в день і одночасно обслужити до 30 клієнтів. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці в Twitter.

Раніше СЦ МВС № 8041 функціонував у Києві на вул. Туполєва, 19 і був одним з найпопулярніших. Сервісний центр на Туполєва має давню історію, датовану ще 1943 роком.

Оновлений Сервісний центр працює тільки з новими підходами до надання послуг, за принципами клієнтоорієнтованості, «єдиного вікна» і екстериторіальності.

Серед основних переваг оновленого центру:

– розширення переліку послуг та використання сучасних технологій;

– висококваліфікований персонал;

– просторий офіс відкритого типу – понад 1900 м²;

– загальна площа території – 3,5 га, заїзд з двох напрямків (вул. Мельниченка і вул. Перемоги);

– територія автодрому для складання іспитів;

– місткий майданчик для експертів, яка вміщує більше 50 автомобілів, зокрема, великогабаритних;

– парковка для 600 авто, 850-дюймовий LED екран електронної черги.

Розділені зони надання послуг, які створюють комфортні умови для перебування в сервісному центрі МВС. На першому поверсі знаходиться великий зал, де надаються послуги з реєстрації транспортних засобів, видачу довідок про несудимість, видачі свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів, а також з надання виписки з Єдиного державного реєстру транспортних засобів. На другому поверсі здійснюється обмін і відновлення водійського посвідчення.

У приміщенні встановлено термінал електронної черги, в якому після завершення карантину відвідувачі будуть отримувати талони електронної черги на поточний день. Поки ж послуги надаються за попереднім записом через функціонал електронної черги на сайті Головного сервісного центру МВС.

У новому сервісному центрі МВС передбачені зручності для маломобільних груп населення та відвідувачів з дітьми. Тут встановлена ​​веб-камера, за допомогою якої на офіційних сайтах сервісних центрів МВС в онлайн-режимі можна подивитися процес обслуговування і завантаженість.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: з питаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044) 290-19-88. Також консультації надаються на офіційній сторінці в Facebook, а відповіді на актуальні питання та новини сервісних центрів МВС можна знайти на сайті hsc.gov.ua.

«Оновлені сервісні центри працюють за єдиними європейськими стандартами: швидкий і якісний сервіс, привітний персонал, нові технології та сучасне приміщення Центру, створене за принципом openspace. МВС – сервіс, який працює для тебе!»- зазначив Арсен Аваков.