Арсен Аваков: Україна починає фазу активної співпраці у правоохоронній сфері з Південною Кореєю

Про це міністр внутрішніх справ заявив під час зустрічі з Послом Південної Кореї Лі Янг Гуном.

«Поглиблюємо співпрацю з нашими південнокорейськими партнерами у правоохоронній сфері: спрощуємо обмін оперативними даними, покращуємо взаємодію за напрямом кіберполіції. Окрім того домовились про організацію навчання для криміналістів за Програмою обімну», – сказав Арсен Аваков.

Крім того, МВС направить до Південної Кореї керівників Державної міграційної служби для проведення консультацій щодо безвізу.

«Ми можемо гарантувати південнокорейським партнерам, що ми готові до безвізу між нашими країнами. Україна вже має чудовий досвід впровадження безперешкодного перетину кордонів з країнами Європи», – сказав міністр.

У свою чергу, посол Лі Янг Гун наголосив, що Південна Корея високо цінує ініціативи МВС до співпраці.

«Україна та Корея мають однакові виклики і ми готові розширювати сфери співпраці», – відзначив посол.

Нагадаємо, наразі продовжується робота щодо взаємного визнання водійських посвідчень з Південною Кореєю. Також під час свого візиту до Південної Кореї, Арсен Аваков обговорив можливості надання Республікою Корея Україні міжнародної технічної допомоги за кількома напрямами. Зокрема, йдеться про навчання, обмін досвідом і підвищення професійного рівня українських поліцейських та активізацію двосторонньої співпраці у сферах протидії організованій злочинності, кіберзлочинності та іншим видам злочинів.