Арсен Аваков: Готуємо безвіз з Південною Кореєю для громадян України

Міністр внутрішніх справ здійснив робочий візит до Південної Кореї.

«Південна Корея. Чи потрібен нам безвіз із 11-ою економікою світу? Питання риторичне! Дуже радий, що нам вдалося впритул наблизитись до угоди за цим питанням», – заявив глава МВС.

За його інформацією, під час візиту до Сеула, делегації МВС вдалося обговорити ряд ключових питань співпраці. На зустрічі з міністром МВС, Генеральним комісаром поліції, головою Ради при Президентові – українські правоохоронці провели велику роботу для завершення переговорів щодо пакету взаємного визнання особистих документів громадян, водійських прав та безвізового режиму для громадян України.

«Хочу підкреслити високу мотивацію і зацікавленість корейської сторони у співпраці з Україною, в тому числі, в промислово-технічній сфері, космічних програмах, інфраструктурних та с/г проектах. Південна Корея – дивовижна країна, яка домоглася феноменальних успіхів у економіці за дуже короткий термін. Це дуже важливий і динамічний партнер для України!»- заявив міністр внутрішніх справ.

Глава відомства підкреслив, що ще позавчора делегація проводила останні зустрічі в Сеулі, а вже сьогодні в МВС відбулася спільна з МЗС координаційна нарада служб щодо імплементації досягнутих домовленостей.

МЗС і МВС України розробили інтенсивну покрокову програму дій.

«У короткий строк зробимо все, аби кожен з вас, хто читає ці рядки, мав можливість сам у цьому переконатися якомога швидше – скориставшись безвізом з Південною Кореєю для цілей бізнесу або подорожей», – підкреслив Арсен Аваков.

На відео – Генеральний комісар поліції і його заступники – бажають Україні – ВПЕРЕД, ДО ПЕРЕМОГИ!