Арсен Аваков: Рахуємо далі кроки реформи – п’ятнадцятий сервісний центр МВС в Черкасах

16 лютого 2017 року в Черкаській області відкрився новий сервісний центр МВС, що прийшов на заміну колишньому МРЕВ. Незалежно від місця реєстрації тут можна швидко і комфортно замінити і отримати водійське посвідчення, зареєструвати і перереєструвати авто, отримати довідку про відсутність судимості, а також інші послуги сервісних центрів МВС.

«Це вже 15-й новий сервісний центр МВС, де людини обслуговують за принципом єдиного вікна. Не буду в п’ятнадцятий раз перераховувати сервіси, умови і послуги. Нагадаю тільки, що усі послуги можна отримати в будь-якому сервісному центрі країни. Наш головний принцип – єдиний високий стандарт!» – повідомив глава відомства.

Сервісний центр МВС в Черкасах працює за адресою вул. Лесі Українки, 21. Громадян обслуговуватимуть 12 підготовлених працівників фронт-офісу з вівторка по суботу без обідніх перерв (понеділок і неділя – вихідні).

У центрі введена сучасна система інформаційних технологій і комунікативного обладнання, працює електронна черга. Передбачені зручності для людей з особливими потребами: є кнопка виклику адміністратора, пандуси і зручні місця для отримання послуг.

Також клієнти на спеціальних планшетах можуть залишити відгуки про якість обслуговування – таким чином, буде відслідковуватися якість послуг, що надаються в цілому і робота кожного співробітника персонально. Крім того, як і всі нові центри, Черкаський обладнаний камерами спостереження. Ви можете зайти на сайт Головного сервісного центру МВС і дізнатися про завантаженість центру, а також проконтролювати його роботу.

Сервісні центри МВС традиційно працюють не тільки над впровадженням функціональних зручностей для клієнтів, але і над візуальною складовою.

«Яскраве оформлення приміщення в єдиному концепті доповнено цього разу новим графічним зображенням від українського ілюстратора, переможниці міжнародних конкурсів, Марії Гаврилюк. Красиво, доброзичливо, а головне зручно!»- зазначив Арсен Аваков.

Про порядок отримання послуг сервісних центрів МВС завжди можна дізнатися на сайті Головного сервісного центру МВС України, подивитися відеоінструкції на каналі YouTube, а також проконсультуватися по телефону (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці головного сервісного центру МВС в Facebook.