Арсен Аваков провів зустріч з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Крістіною Квін

У ході зустрічі сторони обговорили стан актуального співпраці між МВС України та Урядом США, в тому числі – реалізацію проекту «Поліцейський офіцер громади».

 

Арсен Аваков зазначив, що даний проект стане новим рівнем надання якісних поліцейських послуг і системи забезпечення громадської безпеки в Україні.

«Кожен українець у віддаленому селі повинен відчувати себе в безпеці. Офіцер поліції орієнтований на вирішення проблем безпеки саме своєї територіальної громади. Він доступний для населення, так як постійно знаходиться поруч з людьми», – повідомив міністр.

Пані Квін відзначила досягнення правоохоронного відомства, а також висловила готовність підтримувати реалізацію проекту «Поліцейський офіцер громади» та інших проектів, які зараз впроваджуються спільно з Міністерством внутрішніх справ України.

Довідка:

Проект «Поліцейський офіцер громади» впроваджується з травня 2019 року. Сьогодні він реалізується в 16 областях України, де несуть службу 444 поліцейських у 273 громадах. Мета проекту – забезпечити кожну територіальну громаду офіцером поліції, який буде жити і працювати безпосередньо на території своєї громади. Проект спрямований на поліпшення сприйняття суспільством Національної поліції України та надання можливості громадянам, які проживають у віддаленій місцевості, оперативно отримувати якісні поліцейські послуги.