Арсен Аваков провів зустріч із Головнокомандувачем армії Пакистану генералом Камаром Джаведом Баджвою

Україна і Пакистан мають великі перспективи співпраці, в тому числі у сфері взаємодії правоохоронних відомств двох країн. Про це сьогодні, 19 травня, заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час зустрічі з Головнокомандувачем армії Ісламської Республіки Пакистану генералом Камаром Джаведом Баджвою.

«При двосторонньому бажанні Україна і Пакистан можуть дуже швидко встановити контакти між міністерствами внутрішніх справ наших країн, вирішити міграційні питання і відкрити шляхи для туристів і бізнесменів», – повідомив глава МВС України Арсен Аваков.

У ході зустрічі сторони обговорили питання двостороннього співробітництва, спільних тренінгів та обміну досвідом підготовки офіцерів Національної гвардії України, взаємного визнання водійських посвідчень, обміну оперативною інформацією в боротьбі з транснаціональною злочинністю та тероризмом.

Арсен Аваков розповів, що Міністерство внутрішніх справ України запустило новий авіаційний проект, який передбачає охорону кордонів, участь у гасінні пожеж, швидку логістику, а також співпрацю з медиками в рамках діяльності Єдиної системи авіаційної безпеки та захисту МВС. Для цього Україна підписала контракт з компанією Airbus на постачання 55 нових вертольотів.

«Ми запрошуємо представників вашої країни відвідати Україну під час навчань підрозділів системи МВС, де візьме участь авіація. Ваші фахівці зможуть ознайомитися з програмою підготовки пілотів системи МВС України», – сказав Арсен Аваков.

Головнокомандувач армії Пакистану генерал Камар Джавед Баджва подякував Арсену Авакову за зустріч і наголосив, що між Україною і Пакистаном існує велика кількість можливостей для двосторонньої співпраці.

«Ісламабад прагне до поглиблення двостороннього співробітництва між нашими країнами! Одним з важливих напрямків залишається військове співробітництво, а саме обмін досвідом в сфері підготовки офіцерів НГУ і ВСУ. Зі свого боку Пакистан може поділитися набутим досвідом боротьби з тероризмом», – підкреслив генерал Баджва.