Арсен Аваков провів телефонну розмову з Міністром економіки і фінансів Франції Бруно Ле Мером

Сьогодні, 2 липня, за ініціативою французької сторони відбулася телефонна розмова Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з Міністром економіки, фінансів і відновлення Французької Республіки Бруно Ле Мером. Сторони обговорили ратифікацію українським парламентом чотирьох спільних інвестиційних проектів та офіційну підтримку цих угод урядом Франції.

Йдеться про оновлення парку вантажних електровозів «Укрзалізниці», Виробництво та постачання рятувальної техніки для потреб державної служби з надзвичайних ситуацій, а також два проекти з модернізації водопостачання та поліпшення якості питної води в Луганській області та Києві.

Під час розмови глава МВС відзначив вчорашнє голосування у Верховній Раді і ратифікацію угод усіма фракціями — як провладними, так і опозиційними.

«Підтримка 2/3 українських депутатів цих міждержавних проектів – це  безпрецедентне явище в історії взаємин України і Франції, яке свідчить про великий потенціал майбутнього українсько-французького співробітництва», — сказав Арсен Аваков.

За словами міністра внутрішніх справ, ратифікація угод – це результат ефективної співпраці між двома державами на всіх рівнях влади. Міністри також обговорили спільні проекти та їх реалізацію із залученням французьких компаній та за підтримки французького уряду. Зокрема, домовилися про ще один, а саме — проект з модернізації постачання якісної питної води в Харківській області.

«Переконаний, всі ці ініціативи будуть не менш успішними», – додав Арсен Аваков.

Бруно Ле Мер високо оцінив ефективну роботу Міністерства внутрішніх справ України, зазначивши, що досягнуте є хорошим показником напередодні візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Пан Ле Мер також запросив Арсена Авакова відвідати Париж з робочим візитом для «подальшої співпраці та обговорення практичних кроків щодо реалізації міждержавних угод».