Арсен Аваков: Полтавщина отримала 18 нових Mitsubishi Outlander – екологічні гібридні кросовери для поліції

Сьогодні, 23 червня 2017 року, Секретар Ради Національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков передали службові автомобілі «Mitsubishi Outlander» PHEV підрозділам поліції області.

Нові автомобілі відправляться в 11 районних відділів ГУНП в Полтавській області і розпочнуть службу вже завтра.

За основними технічними і екологічними параметрами саме автомобілі «Mitsubishi Outlander» PHEV є найбільш ефективними повноприводними гібридними автомобілями для виконання поліцією своїх функцій. Нові кросовери повністю відповідають екологічним вимогам Кіотського протоколу з обмеження викидів парникових газів в транспортній галузі. Високий рівень екологічності «Mitsubishi Outlander» обумовлений тим, що використання бензинового двигуна зведено до мінімуму. Витрата палива становить 1,9 л/100 км, а викиди CO2 в атмосферу становлять всього 44 г/км.

«Нові службові електромобілі, передані полтавським правоохоронцям, – це сучасні та економічні авто, і вони допоможуть правоохоронцям регіону виконувати свої службові обов’язки. Ці кращі автомобілі для вас, поліцейські, для того, аби ви могли охороняти спокій і безпеку громадян», – підкреслив глава МВС Арсен Аваков.

Олександр Турчинов зазначив, що, незважаючи на складну ситуацію в країні міністерство внутрішніх справ впевнено рухається шляхом реформ, значущим досягненням на якому є створення Національної поліції. Він також підкреслив, що полтавське обласне управління є одним з кращих в розкритті злочинів і він радий, що правоохоронці, які піклуються про безпеку жителів, а не керівники різного рівня, отримають кращу техніку і автомобілі.

 

Довідка:

25 травня 2017 року, в рамках Кіотського протоколу, НПУ отримала 635 спеціально оснащених автомобілів Mitsubishi – Outlander PHEV. Авто призначені для потреб патрульної поліції, груп швидкого реагування, вибухотехнічних і превентивних підрозділів НПУ.

Кросовер «Mitsubishi Outlander» будуть використовуватися в оперативно-службовій діяльності поліції Полтавської області і розподілені між підрозділами наступним чином:

Гадяцький відділ поліції – 1,

Зіньківське відділення поліції Гадяцького ОП – 1,

Глобинський ОП – 1,

Гребінківський ОП -1,

Пирятинське відділення поліції Гребінківського ОП – 1,

Карлівський ОП – 1,

Чутівське відділення поліції Карлівського ОП -1,

Кобеляцький ОП -1,

Новосанжарське відділення поліції Кобеляцького ОП -1,

ОП №2 Кременчуцького ОП ГУНП -1,

Кременчуцьке районне відділення поліції Кременчуцького ОП -1,

Лохвицький ОП – 1,

Лубенський ОП -2,

Миргородський ОП -1,

Полтавське районне відділення поліції Полтавського ОП -2,

Хорольський ОП -1.