Арсен Аваков: МВС веде переговори з Францією про спільне виробництво патрульних катерів для прикордонників

Головна умова цього проекту – локалізація виробництва алюмінієвих патрульних катерів в Україні. Про це йшлося сьогодні, 19 вересня, під час зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном.
«МВС розглядає можливість оновлення парку патрульних катерів Державної прикордонної служби України. Одним з найбільш прийнятних виявилася пропозиція французької компанії ОСЕА. Основна вимога – локалізація будівництва та залучення українських виробників до проекту оновлення парку катерів», – повідомив Арсен Аваков.
Етьєн де Понсен зазначив, що Франція зацікавлена в довгостроковому співробітництві з Україною, а також підкреслив успішність реалізації спільного проекту із створення Єдиної авіаційної системи безпеки і захисту МВС.


Нагадаємо, в рамках українсько-французького проекту французькою стороною вже поставлено 4 одиниці вертольотів Н225 (1 – для НГУ, 3 – для ДСНС). До кінця 2019 року планується отримання ще 2-х вертольотів Н125