Арсен Аваков: МВС співпрацюватиме з Катаром у протидії кібертероризму та забезпеченні громадської безпеки

омПро це сьогодні, 28 січня, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Катар в Україні Гаді Насером Мансуром Халілэм Аль-Гаджрі.

Сторони обговорили пріоритетні напрямки співпраці, зокрема обмін досвідом в сфері кібербезпеки та забезпечення громадського порядку.

«У 2022 році в Катарі пройде Чемпіонат світу з футболу. МВС готові максимально сприяти катарським правоохоронцям у придбанні необхідного досвіду. Ми проводили Чемпіонат Європи з футболу в 2012 році і фінал Ліги чемпіонів в 2018 році, тому із задоволенням допоможемо і поділимося досвідом. Ми можемо дати відповіді на багато питань, пов’язаних з протидією терористичним загрозам», – повідомив Арсен Аваков.

Міністр запросив делегацію катарських правоохоронців прибути в Україну для проведення спільних навчань.

Нагадаємо, 1 листопада 2018 року Україна і Катар підписали Декларацію про поліцейське співробітництво. Документ передбачає здійснення співробітництва в сферах боротьби зі злочинністю, особливо в її транснаціональних організованих формах, тероризмом, торгівлею людьми і нелегальною міграцією, кіберзлочинністю та незаконним обігом наркотиків.