Арсен Аваков: Україна і Катар підписали декларацію про поліцейське співробітництво

Сьогодні, 1 листопада, голова Нацполіції України Сергій Князєв і начальник поліції Держави Катар генерал-майор Саадбін Джассім аль-Кулайфі підписали спільну Декларацію про наміри між МВС Держави Катар та Національною поліцією України.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що документ передбачає співпрацю в сферах боротьби з транснаціональною організованою злочинністю, тероризмом, торгівлею людьми і нелегальною міграцією, кіберзлочинністю та незаконним обігом наркотиків.

За словами Арсена Авакова, Україна високо цінує відносини з Катаром, який послідовно підтримував територіальну цілісність України на всіх міжнародних аренах:

«Ми провели зустріч з прем’єр-міністром Катару шейхом Абдуллою бін Нассером бін Халіфа Аль Тані та підписали Декларацію про взаємне співробітництво між поліцейськими відомствами з низки питань. Це дозволить зробити радикальний прорив у питаннях протидії та боротьби зі злочинністю. Ми високо цінуємо розвиток та поглиблення міжнародного співробітництва у сфері національної безпеки між нашими країнами».

Окрім цього, декларація сприятиме розширенню професійних контактів між правоохоронними відомствами обох країн з метою обміну статистичною інформацією та аналітичними даними.

«Для нас це дуже важливий напрямок роботи. Держава Катар – стала першою державою на Близькому Сході, з якою ми будемо співпрацювати в правоохоронній сфері. Нас особливо цікавить досвід впровадження передових інформаційних технологій в роботі поліції, зокрема в блоці превенції. Це сучасні стандарти, до яких ми прагнемо», – сказав голова Нацполіції Сергій Князєв.