Арсен Аваков: Автопарк поліції Запорізької області поповнили сучасні службові автомобілі

Сьогодні, 6 червня 2017 року, на Фестивальній площі в Запоріжжі, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Національної поліції України Сергій Князєв передали 28 службових автомобілів з екологічними двигунами «Mitsubishi Outlander» PHEV підрозділам обласної поліції. Також запорізькі правоохоронці отримали понад два десятки авто марки «Renault Dokker», «Renault Logan», «Peugeot Boxer» від обласної, міської влади в рамках міської та обласної програм сприяння з МВС в сфері безпеки.

Нагадаємо, 25 травня 2017 року, в рамках Кіотського протоколу, НПУ отримала 635 спеціально оснащених автомобілів Mitsubishi – Outlander PHEV. Кросовери призначені для потреб патрульної поліції, груп швидкого реагування, вибухотехнічних і превентивних підрозділів НПУ.

«Технічна складова, як і підтримка суспільства, є необхідною запорукою успішної служби поліцейських. Я хочу, щоб наші поліцейські поважали себе, свою роботу, і ми, громадяни цієї країни, поважали поліцейського, його праця і особливі умови служби, в яких він працює. Тому ми стільки уваги приділяємо не тільки структурним реформам, навчання поліцейських, а й технічним оснащенням. Сучасний світ кидає сучасні виклики, і ми повинні на них вчасно відповідати. Сьогодні ми передаємо 51 автомобіль: тут електромобілі, отримані за Кіотським протоколом, і спеціальні авто, які передають депутати і місцева влада», – повідомив глава правоохоронного відомства.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Національної поліції Сергій Князєв вручили сертифікати і ключі від службових автомобілів керівникам Мелітопольського, Бердянського, Пологівського, Енергодарського, Василівського відділу і Запорізького районного відділення поліції.

Глава МВС подякував особовому складу всіх підрозділів поліції Запоріжжя за хороші результати і роботу в першому півріччі:

«Процес реформування Національної поліції, який почався два роки тому, має високий показник – зростання довіри населення. Ми оступаємося, падаємо, робимо помилки, іноді дуже серйозні, але продовжуємо рухатися вперед. Крок за кроком, завойовуємо довіру наших громадян. На початку реформ рівень довіри до Нацполіції становив 5-10%, зараз соціологічні служби показують 42%. Окремо відзначу показники роботи НПУ Запорізької області. Сподіваюся, що молодий колектив, який формується, буде тримати планку».

Відзначимо, що під час заходу відбулася передача11 службових автомобілів «Renault Dokker» Головному Управлінню Національної поліції Запорізької області і 8 «Renault Logan», «Renault Dokker» Дніпровському відділу поліції від обласної та міської влади. Два автомобілі марки «Peugeot Boxer», придбані підприємством «Мотор – Січ», передані Управлінню Корпусу оперативно-раптової дії ГУНП в Запорізькій області.

Також, в рамках робочого візиту міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Національної поліції Сергій Князєв вручили ордери на нове житло кращим працівникам Управління карного розшуку. Двокімнатні квартири від міської влади отримали сім’ї двох правоохоронців.