Арсен Аваков: 21-й сервісний центр МВС – в Полтаві. До кінця року відкриємо 50

Сьогодні, 23 червня 2017 року, відкрився перший сервісний центр в Полтаві, який відповідає єдиної концепції МВС: клієнтоорієнтованість, відкритий простір і повний контроль якості обслуговування.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков взяли участь у відкритті нового сервісного центру МВС в Полтаві (ТСЦ №5341, знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 164).

Новий сервісний центр – це сучасний клієнтоорієнтований якісний сервіс:

відкриті офіси;
електронна черга;
максимальне використання онлайн-послуг без участі чиновників;
моніторинг роботи співробітників;
зворотній зв’язок;
професійні співробітники.

Полтавський СЦ надаватиме громадянам адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видача та заміна водійських посвідчень, а також міжнародних посвідчень водія, видачі та збереженню номерних знаків, видачі довідок про несудимість. 11 адміністраторів подбають про комфортне надання послуг, 3 співробітники обслуговуватимуть екзаменаційний клас.

Отримання необхідної послуги займає в середньому від 20 хвилин до 2-3 годин. Як завжди СЦ працює без обідніх перерв, тут передбачені необхідні умови для людей з особливими потребами, дитячий куточок і зона буккросингу.

«Ми відкрили ще один сервісний центр, який я вважаю, працює за європейськими стандартами, де без черги і без необхідності давати хабарі, можна оперативно вирішити ряд питань, на які раніше у громадян йшов тиждень або навіть більше. Зараз же все сучасно, просто і прозоро. Я впевнений, що найближчим часом по всій Україні з’являться виключно такі Центри. Саме такі технології дозволяють нам продемонструвати, що Україна – це Європа», – зазначив Олександр Турчинов.

Центр працює за принципом єдиного вікна та оснащений найсучаснішими системами інформаційних технологій та комунікативним обладнанням. Крім того, як і всі нові центри, Полтавський обладнаний камерами спостереження, завдяки яким можна дізнатися про завантаженість центру або проконтролювати його роботу. Для цього потрібно зайти на сайт Головного сервісного центру МВС і подивитися онлайн-трансляцію.

«Перший сервісний центр в Полтаві, але вже 21-ий в Україні, до кінця року їх буде 50. Сервісні центри відкриваються по всій країні, і ми на цьому не зупинимося, ми будемо вводити все більше і більше новацій і функцій, щоб кожен зміг отримувати якісний державний сервіс. Це основа реформи МВС», – заявив Арсен Аваков.

В СЦ також функціонує новий екзаменаційний клас – зручний і просторий. Відзначимо, що вже наступного тижня з’являться нові екзаменаційні питання за правилами дорожнього руху. До кінця року заплановано перехід на онлайн-оформлення договору купівлі-продажу при реєстрації транспортного засобу, заміни водійського посвідчення, реєстрації в електронній черзі для отримання послуг сервісних центрів МВС.