Звернення міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та голови Служби Безпеки України Валентина Наливайченка

У зв’язку з надзвичайною суспільно-політичною ситуацією, що склалася в країні, загострення криміногенної  обстановки і системними  провокаціями з боку іноземних громадян в Криму і на південному сході України, закликаємо і вимагаємо від усіх громадян Негайно здати в органи МВС вогнепальну зброю, що не є законно зареєстрованою належним чином.

Наказуємо Працівникам МВС та СБУ Негайно приступити до Виявлення незаконної зброї, її вилучення, та безумовного і  ретельного притягнення до відповідальності всіх осіб, які не здали зброю, по всій строгості закону НЕЗАЛЕЖНО ВІД ПОЛІТИЧНОЇ приналежності та участі у громадському формуванні правопорядку.

Ми повинні разом негайно зупинити насильство на вулицю наших міст і захистити життя і здоров’я людей. Це безпека кожного із нас, наших родин, усіх громадян.

Розраховуємо на розуміння громадян України і підтримку всіх справжніх патріотів у цій вкрай напруженій годині!

* * *

apd. 23.35: Критикам імперативної вимоги здати незареєстровану зброю.

Комусь подобаються ті, схвильовані люди , хто ходить по вулицях з різними гаслами, обтяжені зброєю? Комусь подобаються вечірні перестрілки в серці наших міст? Хтось дійсно вважає, що молодики з обрізом і своїм розумінням закону – те, що потрібно нашій країні сьогодні? Я так не вважаю.

Ви що не розумієте, що навмисно провокуються конфлікти людей в розбурханої атмосфері цих днів? Провокуються в інтересах іншої країни, за чужим сценарієм, використовуючи гарячі голови і відвертих провокаторів – не знаєте? Чи не розумієте, що чергова спровокована перестрілка буде використана, як привід до агресії і окупації країни? Ви не знаєте? Я ЗНАЮ. МЕНІ ПОКЛАДЕНО ЗНАТИ. І тому роблю те, що повинен.

Збройні формування, люди зі зброєю повинні піти з вулиць наших міст. Час пост революційного хаосу має поступитися місцем іншому порядку і дисципліни – його потрібно вибудовувати на основах, а не на праві вільного револьвера.

Найактивнішим і бойовим скажу і запрошу: Хочеш служити Україні, переживаєш за порядок і справедливість в країні – вступай в Національну гвардію!