Звернення міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова до ветеранів органів внутрішніх справ України

Шановні ветерани!

Звертаюсь до Вас як до представників старшого покоління працівників органів внутрішніх справ, тих, хто присвятив охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю кращі роки свого життя.

Ваш багаточисельний загін сягає двох із лишком сотень тисяч осіб. Ви пройшли дорогами Великої Вітчизняної війни, подолали повоєнне лихоліття, вистояли у випробуванні Чорнобилем, не скорилися перед розгулом злочинності у буремні 90-ті, витримали перевірку на стійкість та вірність обов’язку в «гарячих точках» планети, вибороли для своєї держави право на Незалежність. Ваш практичний та життєвий досвід – це безмежна скарбниця мудрості. Своєю самовідданою працею на благо Батьківщини Ви заслужили право давати поради і оцінку діянням нинішнього покоління правоохоронців.

Нині в умовах інспірованих Російською Федерацією атак сепаратизму в східних областях України, анексії Автономної Республіки Крим виникла реальна загроза внутрішньому порядку та законності. Перед країною, і зокрема органами внутрішніх справ, постають невідкладні завдання: відстояти територіальну цілісність держави, зберегти мир, захистити конституційні права громадян. Для виконання цих завдань необхідно об’єднати зусилля правоохоронних органів, інших силових структур, ветеранських організацій та широкої громадськості. Співпраця працівників міліції та загонів Народної самооборони вже не раз засвідчувала свою дієвість.

Шановні ветерани! Ми потребуємо Вашої допомоги у формуванні нової генерації керівників ОВС та рядових працівників. Саме їм належить кардинально змінити думку населення про міліцію – щоб кожен громадянин України бачив у працівникові органів внутрішніх справ захисника і помічника, а не кривдника. Закликаємо Вас долучитися до цієї відповідальної справи. Ваші чесність, порядність та відданість службі мають стати тим мірилом, за яким визначатимуть гідних очолювати відповідні пости, а практичний досвід та життєва мудрість – дороговказом для молодого покоління працівників міліції. Ми дослухатимемось до кожного Вашого слова, кожної думки й усіляко сприятимемо їх втіленню у практичній площині.

Зі свого боку запевняємо: Ваша допомога здобуде гідне поцінування. Ми робитимемо усе можливе задля захисту Ваших соціальних прав та гарантій, забезпечуватимемо ветеранські організації необхідною для роботи матеріальною базою.

Будівництво нової, європейської моделі правоохоронного відомства, яке стане невід’ємною складовою економічно сильної, стабільної і суверенної України, – наша спільна справа!

Міністр внутрішніх справ України
А.Б. Аваков