Затримано міського голову Дебальцеве

Раніше він зімітував своє викрадення, а пізніше зробив спробу дестабілізувати роботу державних установ міста, посіяти паніку серед жителів, заявивши, що місто оточене. Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков.

Сьогодні, 23 січня, співробітники МВС спільно з СБУ затримали в г. Светлодарськ Донецької області міського голову м. Дебальцеве Володимира Проценка. Він переховувався з липня 2014 року.

«Раніше його дружина заявила, що він викрадений невідомими особами, і за її заявою було порушено кримінальне провадження за ст.146 КК України. Однак правоохоронним органам було відомо, що саме він організовував проведення референдуму про створення ДНР, брав участь у створенні так званої Дебальцевскої народної дружини, організовував блокпости сепаратистів.

Після звільнення Дебальцеве від бандитів ДНР мер Проценко зник, імітуючи своє викрадення. Кілька днів тому він з’явився в місті Дебальцеве і заявив, що він міський голова і приступає до виконання своїх службових обов’язків. 22 січня Проценко зробив спробу дестабілізувати роботу державних установ міста, посіяти паніку серед жителів, заявивши, що місто оточене», – зазначив Арсен Аваков.

Глава МВС підкреслив, що «нульова терпимість до зради країни і людей у воєнний час – повинно стати правилом». Він також окремо відзначив роботу начальника міліції Донецької області В’ячеслава Аброськіна.

«У ці важкі дні зазначу його роботу, як і багатьох рядових міліціонерів в Авдіївці, Дебальцеве, Дзержинську. Спасибі йому і за його людяність в роботі, і за допомогу людям за рамками його прямих обов’язків. За рішучість і непримиренність до негідникам. На таких людях і тих, хто працює з ним в найтяжких умовах фронту, і будемо будувати новий авторитет МВС», – заявив Арсен Аваков.