Заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд і глава МВС Арсен Аваков вручили нагороди Уряду поліцейським з Каліфорнії

Заступник Держсекретаря США Вікторія Нуланд і Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручили урядові нагороди представникам поліції Каліфорнії, які готували професійних інструкторів для нової української поліції. Крім того, Вікторія Нуланд мала можливість поспілкуватися з курсантами та ознайомитися з процесом їх підготовки.

PM970image001

Заступник Держсекретаря США Вікторія Нуланд і Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков від імені Уряду України вручили двом поліцейським з Каліфорнії медалі і почесні грамоти Кабінету Міністрів. Іноземні фахівці були нагороджені за тісну співпрацю з правоохоронними органами України в підготовці професійних інструкторів для нової української поліції.

В Україні працювали шість представників поліції Каліфорнії. Крім каліфорнійців, були також поліцейські з міста Ріно, штат Невада. Зараз приїхали поліцейські з Огайо. Зарубіжні фахівці готують вітчизняних інструкторів, які пізніше будуть тренувати нових патрульних.

Крім того, пані Нуланд мала можливість поспілкуватися з знову набраними курсантами та ознайомитися з процесом їх підготовки.

Нагадаємо, представник групи поліцейських Каліфорнії сержант поліції Джейсон Джерад відзначав, що він дуже задоволений тим рівнем співпраці, який демонструють курсанти та їх тренери.