З тих, хто подав анкету, прийняті будуть один до п’яти, – Арсен Аваков про набір у спецпідрозділ КОРД Національної поліції України

Ті, хто пішов першими добровольцями на фронт – отримають шанс, але не пільги, – повідомив міністр внутрішніх справ під час засідання Кабінету міністрів України, коментуючи процес набору бійців в спецпідрозділ КОРД.

За прогнозами, озвученими главою відомства, тільки один з кожних п’яти кандидатів будуть прийняті за підсумками відбору в спецпідрозділ поліції України КОРД. Тому що вимоги до претендентів не будуть знижуватися ні за яких обставин – вони будуть дуже високі для всіх.

Міністр підкреслив, що 1200 бійців такого рівня не можна набрати швидко – набір, можливо, триватиме півроку і навіть більше.

Арсен Аваков розповів, що претендентів будуть набирати для кількох підрозділів КОРД, у кожного з яких буде певна спеціалізація: від проведення спецоперацій зі звільнення заручників і боротьби з терористами до захисту свідків і забезпечення правопорядку в зоні АТО.

«Ті добровольці, які пішли першими в травні – вони перші кандидати. Шанс їм потрібно дати. Але це не означає, що для них можна знизити вимоги. Той, хто не готовий сьогодні, щойно повернувшись із зони АТО, буде готовий завтра і пройде. Але ми не допустимо профанації і будь-яких компромісів щодо якості», – підкреслив Арсен Аваков.