«Я обов’язково вистою і ми переможемо!» – Віталій Марків передав лист в Україну

За дорученням глави МВС України Арсена Авакова, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко відвідав нацгвардійця Віталія Марківа, який знаходиться в італійській в’язниці в очікуванні розгляду апеляції вироку. Нацгвардієць передав через Антона Геращенка лист всім українцям, які підтримують його в боротьбі за справедливий розгляд справи італійським правосуддям.

Про це сьогодні, 14 лютого, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«За моїм дорученням Антон Геращенко відвідав у в’язниці Віталія Марківа і розповів, що робить Україна для його звільнення – зокрема про зустріч Президента з Папою Римським і владою Італії. Віталій передав лист – для кожного, хто підтримує його в боротьбі», – написав глава МВС на своїй сторінці в Twitter.

Як повідомлялося раніше, справа гвардійця Віталія Марківа була в центрі уваги української делегації під час офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського в Італію і Ватикану 8 лютого 2020.

«Упевнений, що дипломатія і юриспруденція знайдуть шляхи вирішення цього питання, щоб наш гвардієць повернувся додому. Ми не залишимо нашого солдата», – підкреслив Арсен Аваков.