ВСІМ ТИМ, ХТО ХОЧЕ ЗРОЗУМІТИ І РОЗІБРАТИСЯ. Арсен Аваков

Маргіналів, наполегливо підтягуючим до свого рівня наше повсякденне життя варто зрозуміти, що терпіння суспільства не безмежне.

Тим, хто знаходить привід воювати зі зброєю в центрі столиці, а не в формі українських військових на блокпостах з сепаратистами – варто зрозуміти, що ім’я їм – зрадники.

Тим, хто справді шукає істини в справі про загибель в перестрілці Музичко – варто взяти інформації стільки, скільки захоче.

МВС розкриє всі документи, речові докази, відео та аудіо факти.

У найближчі день-два МВС зніме всі обмежувальні грифи з аудіофайлів у справі та опублікує їх. Це дасть суспільству більше інформації про діяльність фігурантів справи. Кожен зможе сам вирішувати, хто герой, а хто вульгарний бандит.

Чи не піддається так само сумніву – людське життя – найвища цінність. І навіть важко звинувачений не повинен бути позбавлений життя. Те, що відбулося на затримання, очевидне ПП. Саме тому розслідування, саме тому публічне. Саме тому моє переконання, позиція МВС вдруге. А об’єктивна публічна інформація та публічні об’єктивні висновки – єдино вірний вихід із ситуації.

Сьогодні вирішив викласти відео, записане безпосередньо бійцями спецпідрозділу, які здійснювали затримання. Дивіться, думайте, міркуйте: