Вечеря «злодіїв в законі» в ресторані закінчилася міліцейським конвоєм

З огляду на ситуацію в Україні, троє «злодіїв в законі» одного із самих впливових на території колишнього СРСР злочинних кланів намагались вирішити питання перерозподілу сфер впливу в нашій країні. Оперативники МВС перешкодили «злодійському зібранню» в центрі Києва. Всіх затриманих депортують. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що влада «злодіїв в законі» в Україні не буде.

Оперативники ГУБОЗ викрили «злодійську сходку», яка проходила у ресторані одного з готелів в центрі Києва. Цю сходку організували кілька представників клану Мераба Джангвеладзе.

Серед них – 38-річний уродженець Кутаїсі, «злодій в законі» на прізвисько «Ватія», 33-річний «злодій в законі» на прізвисько «Лавасоглі Батумський», якого за останні 1,5 року міліція затримувала на терріторії України 4 рази, а також представник «Сухумського» клану, 43-річний «злодій в законі» на прізвисько «Гуга».

https://avakov.com/wp-content/uploads/2015/06/001.jpg

Затримані, намагаючись використовувати нестабільну ситуацію в Україні, планували здійснити перерозподіл сфер впливу. Зокрема, в планах учасників «сходки» було питання про взяття під контроль поставок  вугілля, а також пасажирських перевезень в Україні і незаконного видобутку бурштину.

«Злодії в законі» планували використовувати в своїх кримінальних інтересах ті конфлікти, які, можливо, виникнуть після виборів. Для цього планувалося використовувати групи бойовиків, контрольовані «злодіями в законі» на тій чи іншій території.

Зараз вирішується питання щодо добровільного видворення з подальшою забороною в’їзду на територію України для «злодія в законі» на прізвисько «Ватія». Затримані «Гуга» і «Лавасоглі Батумський» будуть помещенні  в приймач-розподільник Державної міграційної служби України. Надалі планується їх примусове видворення за межі території України.

Оперативники ГУБОЗ відзначають, що останнім часом спостерігається відверта зацікавленність  впливового клану «злодіїв в законі» Мераба Джангвеладзе в Україні, оскільки представники цього кримінальної  “спілки” систематично прибувають в країну.

«В Україні стане набагато легше дихати, коли ми видворимо усіх іноземних “джентльменів удачі”. Вони намагаються скористатись складною ситуацією іноземної агресії і взяти під свій кримінальний контроль український бізнес. Але ми системно встановлюємо, затримуємо і депортуємо представників кримінальних кланів. Ми не плануємо зменшувати темпи, поки вони не запам’ятають – влади «злодіїв в законі» в Україні набудуть. Це ще одна війна, і у нас достатньо сил для перемоги!», -підкреслив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.