Увечері тривожно, коли раптом довго не бачиш синього «маячка», – Арсен Аваков

Про це в ході спілкування з журналістами в Дніпропетровська, 21 липня, заявив глава Міністерства внутрішніх справ України.

«Дуже було незвично бачити рекордну кількість автомобілів на вулицях Києва в перші дні з синіми маячками. А тепер, коли ввечері їдеш по вулиці, і раптом довго не бачиш синього маячка, виникає занепокоєння. Потім воно проходить, тому що у нас в Києві працює рекордна кількість екіпажів на вулицях, скоротили час під’їзду до будь-якого місця злочину або викликом до мінімуму, і так буде в Дніпропетровську », – розповів Арсен Аваков.

«Рекордна кількість автомобілів вийде на вулиці міста, з новою філософією і з новим патрулем. Вони будуть не тільки привітні, але вони будуть виконувати головну функцію нової поліції – служити і захищати», – зазначив глава МВС

Він також додав, що загальна чисельність підрозділу патрульної служби Дніпропетровська складе 1100 осіб. На вулицях міста постійно нестимуть службу 100 екіпажів.

Набір кандидатів на службу розпочнеться 27 липня і триватиме три тижні. Після трьох місяців навчання, орієнтовно – в листопаді, відбудеться випуск слухачів.