Українським правоохоронцям представили новий бронеавтомобіль вітчизняного виробництва

Після завершення тест-драйву, проведеного на полігоні Національної гвардії під Києвом, броньований транспортний засіб обстріляли з декількох видів зброї з відстані в півсотні метрів. Техніка витримала обстріл. Робоча назва бронеавтомобіля – КOZAK 2014 року, проте Арсен Аваков закликав усіх бажаючих приєднатися до вибору нової назви.

1

За словами глави МВС, на підході з’явився новий броньовик від українського виробника – НВО «Практика». Робоча назва бронеавтомобіля – КOZAK 2014.

2

На полігоні Нацгвардії, розташованому в Нових Петривцях, перед серійним випуском відбулися випробування останньої версії прототипу. На випробуваннях були присутні представники Збройних сил, Нацгвардії і Прикордонної служби.

3

Бронеавтомобілі розроблені вітчизняними фахівцями в партнерстві з італійським IVECO. Поки існують дві версії лінійки бронемашин, в роботі їх більше.

4

Арсен Аваков зазначив, що бронемашини пройшли тест-драйв, після якого були обстріляні з відстані 50-ти метрів автоматами калібру 5,45 мм, 7,62 мм, а також з кулемета і снайперської гвинтівки Драгунова. Техніка «вогневої іспит» здала: і броня, і скло витримали обстріл.

567

За словами глави МВС, разом з генералами і бійцями, які були на передовій, був складений перелік зауважень і доповнень до останнього прототипу. У середу планується обговорити замовлення першої тестової серійної партії для серійного виробництва і випробувань у військах в бойових умовах – і прийняти рішення про великий замовленні в чотирьох варіантах модифікацій і типорозмірів з різним набором озброєння і компонуванням захисту.

«Випробуваннями задоволені, хоч трохи і шкода розстріляного прототипу – радості більше – витримав! За фактом доопрацювання новий супер броневик для наших бійців», – зазначив Арсен Аваков.

Він висловив подяку за роботу творчому колективу розробників, а також народному депутату України Сергію Пашинському за підтримку проекту. Крім того, Арсен Аваков закликав усіх бажаючих надавати пропозиції щодо нового імені для бронеавтомобіля.