Україна і США продовжать співпрацю з розвитку Академії патрульної поліції

Про це йшлося сьогодні, 28 січня, під час зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з Надзвичайним і Повноважним послом США в Україні Марі Йованович.

«США – один з найбільших партнерів України з початку реформування нашої правоохоронної системи. Наша співпраця активно триває. Зокрема, буде продовжена робота і в рамках проекту з розвитку Академії патрульної поліції», – сказав Арсен Аваков.

У свою чергу Марі Йованович підтвердила зацікавленість в продовженні співпраці України та США в сфері розвитку правоохоронних органів.

«Посольство США в Україні здійснює постійну підтримку реформи системи Міністерства внутрішніх справ України шляхом надання міжнародної технічної допомоги», – сказала Марі Йованович.

Нагадаємо, Посольство США спільно з Національною поліцією України реалізує проект «Створення та розвиток навчального закладу «Поліцейська академія» в складі Національної поліції України», який буде забезпечувати організацію та проведення первинної професійної підготовки поліцейських, вперше прийнятих на службу в поліцію на посаді патрульних (інспекторів), підвищення кваліфікації та спеціалізації молодшого складу патрульної поліції, а також проведення інших форм службової підготовки патрульних поліцейських.