Україна і ОАЕ домовилися про взаємне визнання та обмін посвідчень водія

Сьогодні, 14 лютого, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і віце-прем’єр-міністр – міністр внутрішніх справ ОАЕ шейх Сейф бін Заїд Аль Нагаян підписали Меморандум про взаєморозуміння між МВС України та МВС ОАЕ про взаємне визнання та обмін національних посвідчень на право керування транспортними засобами.

Нагадаємо, 13 лютого, глава МВС прибув до Об’єднаних Арабських Еміратів в складі офіційної делегації, яку очолив Президент України Володимир Зеленський.

Арсен Аваков підкреслив, що після підписання Меморандуму, водії можуть користуватися правами, які отримали в своїй країні.

«Відтепер туристи зможуть на свої права орендувати автомобіль, а резиденти і люди, які працюють в ОАЕ, зможуть безкоштовно і без іспитів обмінювати права на місцеві», – зазначив Арсен Аваков.

Нагадаємо, раніше угоду про взаємне визнання та обмін посвідчень водія МВС уклало з урядом Італії, Туреччини та Іспанії. Тривають такі ж переговори з Грузією, Францією, Австрією і Великобританією, заплановано подальше розширення цієї правової бази взаємини з іншими країнами.