УБИВЦІ. Арсен Аваков

02.03.2014 року о 2 годині ночі на стаціонарному посту ДАІ N502 по Броварському проспекту міста Києва були розстріляні 3 співробітника полку ДПС ДАІ, які несли там спільне чергування разом з бійцями Самооборони Майдану.

Це було безглуздо жорстоко. Це було зроблено як спеціально, перед тим як ДАІ мала масово повернутися на вулиці Києва після перерви …

Розслідування даної справи було взято мною на особистий контроль. Розкриттям займається карний розшук і слідство міста Києва.

Станом на 21.03.2014 року затриманий і арештований один з безпосередніх виконавців 22-х річний житель Сумської області, і сьогодні затримали організатора вбивства 25-ий житель міста Києва, який є лідером неформального руху “Білий Молот”.

Вживаються заходи розшуку та затримання 3-го учасника злочину. Факти, що викривають злочинців абсолютні. Затримані дали свідчення. Слідство має в своєму розпорядженні інформацією, що дана група осіб причетна до скоєння інших тяжких злочинів.

* *

Вбивці, ховалися на Майдані, ховалися – називаючи себе патріотами. Ні, вони не патріоти, ні – не майданівці. Вони – вбивці, і співчуття у мене до них менше, ніж до звичайних злочинців. Вони зрадили нас всіх, всіх -хто був на Майдані зі світлою душею …