У МВС вручили нагороди учасникам АТО

Державні та відомчі нагороди більш ніж 60 бійцям і членам сімей їх загиблих побратимів вручив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Трьом бійцям вручені ключі від службового житла. У нагородженні взяли участь обрані народними депутатами України Сергій Пашинський та Андрій Парубій.

12

– Сьогодні важливий для країни день. В Україні почалися зміни і випробування, і ці зміни почалися рік тому, – зазначив Арсен Аваков.

Учасники зустрічі вшанували хвилиною мовчання пам’ять про товаришів, які не повернулися з війни, поклавши своє життя за територіальну цілісність України.

Андрій Парубій привітав бійців з Днем гідності і з річницею початку подій на Майдані. Він підкреслив, що Майдан не закінчився, він триває. Учасники Майдану стояли за незалежність країни, а потім поїхали на передову боротися проти окупації Російською Федерацією. 10 тисяч людей, які допомагали Майдану, тепер допомагають на передовій бійцям.

– Вони формують історію країни. Перемогли Януковича, переможемо і Путіна, – сказав Андрій Парубій.

3

4

Членам сімей декількох бійців передали державні нагороди, якими їх нагородили посмертно. Арсен Аваков вручив учасникам антитерористичної операції Почесні грамоти від імені Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова, Подяки від імені Глави Уряду України Арсенія Яценюка, а також відомчі нагороди. Крім того, 24 бійцям наказом глави МВС були присвоєні спеціальні звання, а трьом – вручені ключі від службового житла.

5678

9