У МВС презентували 10 нових бронеавтомобілів

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов вручив бійцям Нацгвардії України сертифікати на військову техніку, яка була вдосконалена новітніми технологічними розробками. Кожна бойова машина за рахунок додаткової комплектації стала надійним транспортним засобом.

https://avakov.com/wp-content/uploads/2015/06/113.jpg

2

З парком модернізованих броньованих машин «Спартан» ознайомився Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов. Вдосконалені автомобілі Голові ВР представили Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і Міністр оборони України Степан Полторак.

3

4

5

Експериментальний бронеавтомобіль «Спартан» пройшов «обкатку» на Сході України в зоні проведення АТО. Щоб поліпшити його бойові характеристики і забезпечити надійний захист особового складу, були враховані всі фактори використання військової техніки. Модернізації автомобілів передувала копітка науково-практична діяльність.

6

7

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, звертаючись до присутніх зазначив, що новенькі броньовані автомобілі виготовили на вітчизняному заводі «Краз». Експериментальна машина пройшла «обкатку» в бойових умовах і все пропозиції для її удосконалення були враховані під час виготовлення іншої партії.

– Зараз сертифікати на нові бронеавтомобілі отримують бійці Національної гвардії України, які після освоєння тактико-технічних характеристик з новою технікою відправляться на фронт захищати нашу державу, – підкреслив Голова ВР.

8

9

10

11

12

У свою чергу Міністр оборони України Степан Полторак розповів про ті технологічні розробки, які відповідають сучасним вимогам застосування військової техніки. Зокрема, він зазначив, що у нових машин «Спартан» удосконалена система озброєння і з’явилася, так звана «безлюдна вежа», в якій бійці залишаються невразливими.

13

14

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков висловив слова подяки керівництву підприємств, які виготовили бойові автомобілі за оперативність і чітке розуміння нагальних потреб захисників вітчизни. Крім того, глава правоохоронного відомства зазначив, що в листопаді цього року будуть випробувані і передані особовому складу, який бере участь у процесах в зоні АТО, військові автомобілі «Шрек». Вони являють собою нову модифікацію броньованої автотехніки, яка сьогодні вкрай необхідна для встановлення миру і забезпечення розвитку країни.