У МВС представили зразки форми для нової патрульної служби

Сучасний формений одяг, в який будуть оснащені підрозділи нової патрульної служби, передбачає можливість кріплення розпізнавальних знаків поліцейського, амуніції і навіть кріплення нагрудної відеокамери.

Новий формений одяг презентували в Міністерстві внутрішніх справ самі майбутні працівники нової патрульної служби. Форма 5.11 майже не мнеться, крім того – вона володіє водовідштовхувальними властивостями. Літній комплект форми буде включати в себе декілька головних уборів – кашкет і бейсболку. У зимовий комплект форменого одягу увійдуть куртки і в’язані шапочки.

Амуніція нового поліцейського буде складатися з пістолета «Форт-17», спеціального кишені для двох магазинів до нього, а також гумового кийка. На форменому одязі передбачена можливість кріплення індивідуального жетона поліцейського, а також нагрудної відеокамери.

Вона дає можливість вести запис інформації, як в режимі відео, так і в режимі запису аудіо. Крім того, оснащення поліцейського включає GPS-обладнання, що дозволяє відстежувати переміщення нарядів і можливість оперативно управляти ними.

2

Відеокамера буде працювати під час спілкування працівника поліції з громадянином, якого попередньо повідомлять про здійснення запису,також вони попередять про незаконність дачі хабарів.

Закупівлю форменого одягу для нових українських поліцейських за власною ініціативою і виключно за власні кошти здійснили Сполучені Штати Америки. Угода про співпрацю між Україною і США було підписано 18 березня цього року.

Нагадаємо, 24 червня на засіданні Кабінету Міністрів України Уряд затвердив зразки форми для нового поліцейського патруля.