У МВС нагородили бійців спецпідрозділів, які захищали Україну в зоні АТО

Державні та відомчі нагороди правоохоронцям вручили прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Глава МВС зазначив, що для того, щоб зупинити війну, добровольці з перших днів зі зброєю в руках стали на захист держави. «Ви за покликом свого серця пішли захищати країну. Наша повага завжди буде з вами», – сказав Арсен Аваков.

За словами прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, добровольці без повісток і мобілізації взяли в руки зброю і пішли захищати країну від зовнішньої агресії.

«Хлопці своїм прикладом показали, що таке героїзм і що таке боротьба за державу, за незалежність і за кожного українця», – підкреслив глава уряду.

Він також зазначив, що досвід бійців спецбатальйонів, отриманий ними більш ніж за рік проведення антитерористичної операції на сході України, повинен бути переданий військовослужбовцям Національної гвардії, Нової поліції і спецпідрозділу «КОРД».

Начальник Головного управління патрульної поліції Києва Олександр Фацевич зазначив, що реформа зараз відбувається не тільки в МВС, але і у всій країні. Він зазначив, що на бійців спецбатальйонів сподівається вся Україна.

«Національна поліція чекає вас, щоб будувати нову систему», – зазначив керівник столичної патрульної поліції.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручили державні нагороди, відзнаки Кабінету Міністрів України та відомчі нагороди бійцям спецпідрозділів МВС, які захищали суверенітет і територіальну цілісність України в зоні АТО.