У МВС ініціюють заміну бланків посвідчень працівників міліції

Заміна бланків запланована з 1 грудня. Вона пов’язана з необхідністю відокремити зрадників від тих працівників міліції, які продовжують сумлінно служити Українському народові. Нові бланки містять ряд змін в своєму дизайні і захисту від підробок, а їх виготовлення буде здійснюватися не комерційною структурою, а державним підприємством. Рішення про повну заміну посвідчень прийняв глава відомства Арсен Аваков.

У зв’язку з анексією Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією, а також з-за ситуації на сході України значна частина службових посвідчень працівників міліції залишилася в осіб, які змінили Присязі працівника органів внутрішніх справ, перейшли на службу державі-окупанту або стали на бік терористів.

Ці особи використовують службові посвідчення працівника міліції в корисливих або злочинних цілях. Тому для виправлення становища Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим прийнято рішення про повну заміну службових посвідчень працівникам органів і підрозділів внутрішніх справ.

1

З цією метою в МВС був розроблений новий зразок службового посвідчення працівника міліції. Для їх виготовлення придбані програмно-апаратні комплекси. Від службових посвідчень старого зразка їх буде відрізняти новий дизайн бланка і новітня система захисту.

2

Основними відмінностями нового бланка службового посвідчення буде відсутність слів «службове посвідчення» (позиція 1) і назва органу внутрішніх справ (позиція 2) на лицьовій стороні бланка. Крім того, слово «МІЛІЦІЯ» (позиція 3) буде надруковано великими літерами.

На зворотному боці бланка службового посвідчення нового зразка відсутні слова «МВС» і «Україна» (позиція 4), зменшена рамка для фото (позиція 5), а також зображена емблема МВС з буквами UA (позиція 6).

На відміну від бланків службових посвідчень працівників міліції старого зразка, які виготовлялися комерційною структурою, нові бланки службових посвідчень будуть проводитися Державним підприємством «Поліграфкомбінат «Україна».

Заміна нинішніх службових посвідчень на посвідчення нового зразка почнеться 1 грудня цього року. Її планують завершити в найкоротший термін.

Міністерство внутрішніх справ звертається до громадян з проханням уважно розглядати посвідчення працівника міліції під час його пред’явлення будь-якою особою. У разі виявлення службового посвідчення співробітника міліції старого зразка слід повідомляти про це до найближчого відділення міліції або за телефоном «102».