У Маріуполі відкрили пам’ятний знак на честь гвардійців і міліціонерів, які рік тому відбили штурм військової частини

З нагоди річниці визволення Маріуполя від збройних злочинних формувань міністр МВС України Арсен Аваков, секретар РНБО Олександр Турчинов, командувач Нацгвардії України Микола Балан та начальник міліції Донецької області В’ячеслав Аброськін відкрили пам’ятний знак на честь нацгвардійців і правоохоронців, які надали гідну відсіч при спробі захоплення військової частини в квітня 2014 року. Вперше за час терористичної агресії загарбники отримали відчайдушний опір і були покарані. Ця подія стала знаковою в подальшому звільнення Маріуполя від терористів.

2

Меморіал встановлено біля військової частини 3057 на пр. Нахімова з ініціативи громадських активістів Маріуполя в знак подяки гвардійцям і міліціонерам, які першими в країні надали гідну відсіч загарбникам, зірвали плани терористів і їхніх пособників і не допустили захоплення важливого об’єкта.

3

Звільнення Маріуполя стало переломним моментом в ході боротьби з терористичною агресією.

1

«Маріуполь не зламався. Він для багатьох став зразком сили, незламності духу і віри у власну країну», – зазначив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

4